Божиќ Toddle Бебе Девојка Момче Џемпер Дедо Мраз Долг Ракав Pullover Џемпер Божиќ Унисекс Поврзана Блузи Облека

Божиќ Toddle Бебе Девојка Момче Џемпер Дедо Мраз Долг Ракав Pullover Џемпер Божиќ Унисекс Поврзана Блузи Облека

DEN 446.16

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Материјал : Деца бебе џемпер божиќ, поврзана џемпер е направен од висок квалитет на сплетам материјал, мека, удобен, дише, топло, погоден за бебе облека во зима.БОЖИЌ ДИЗАЈН : Деца девојчиња момчиња џемпер со Дедо Мраз шема, изгледа многу симпатична, да ги задржи топло, удобно, едноставен, но стилски, лесно да одговара на различни стилови на облека и кошули.Погодни За : Деца поврзана џемпер, одговара унисекс бебе 2-3 T, 3-4 T, 4-5 T, 5-6 T девојка поврзана џемпер, не само за вас донесе топлина на вашето дете и да се направи вашето дете повеќе слатки.Среќен Божиќ : Деца девојка момче на божиќ џемпер, погоден за претстојниот божиќ, отворено носат, секојдневно носење, фотографија, роденден, бебе подарок, парк, одмор, photoshoot и така натаму.Сестра/брат појавување, близнак облека, или на повик секојдневно носење, тоа е најдобар подарок за мали деца.Пакет се вклучени : 1 * Деца Џемпер Божиќ Врвот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа