Супер Висока Воз Рог за Автомобил Камион Воз Брод Мотор Воздух Електрични Полжав Еден Рог, 12v Водоотпорен Двојно Рог Беснее Звук Рација Сирената

Супер Висока Воз Рог за Автомобил Камион Воз Брод Мотор Воздух Електрични Полжав Еден Рог, 12v Водоотпорен

DEN 575.76

Достапност

ABS полимерни материјали, силна отпорност на корозија,водоотпорен производ,Тоа нема да се rusty и краток спој кога врне, го продолжи работниот век, повеќе грижете се-слободен кога го користите.Внатрешната рефлукс дизајн, до 120 DB јачина, ви дава силен глас за да ги предупреди другите, и обезбедува одреден степен на безбедност за возење.Нашите полжав рогови може да ви помогне да се намали непотребни повреди.Не постои обемна воздушниот компресор, само мал уред кој произведува неверојатен звук!Нејзините толку компактен, речиси ПОЛОВИНА од нашите клиенти се купи и да се инсталира 2 рогови за двојно јачина !.На уникатен монтажа заградата дизајн го прави инсталација поцврста, и заградата е универзална, што ќе ви овозможи да се инсталира тоа во било која позиција, само ја бара 12 V напојување и пониска потрошувачка на енергија.Воз Рог е Погодна За Речиси Секое Возило!А Тоа е совршен за надградба за камиони, нашите рог е исто така компатибилна со спортски автомобили, патнички автомобили, бродови и мотоцикли. 120 DB Јачината на Звукот, најмоќната На Пазарот !Различни звучни ефекти од различни агли ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 X 120 DB Супер Воз Рог За Камиони 2 x Лист Железо 2 x Завртка Шапка Напон : 12 V Фреквенција : ниска 410 HZ висока 510 HZ Hz ниво на Звук : 120 d B Моќ : прибл. 48 W Димензии : Како се покаже.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа