HAILAN-H Градите Пумпи Градите Пумпи Бебе доење Еднокреветни/Двокреветни Електрични Градите Пумпа со Шише Млеко USB BPA Free Моќни Слободни Силикони Подлога за Хранење на ?

HAILAN-H Градите Пумпи Градите Пумпи Бебе доење Еднокреветни/Двокреветни Електрични Градите Пумпа со Шише Млеко

DEN 336.00

Достапност

Силиконски подлога.Мал и лесен, лесно за чување и носат додека се случува надвор.Мијте ги рацете пред да го користите млеко пумпа да млеко или лекување на мајчино млеко.Ниска моќност, малку вибрации, ниско ниво на бучава, непречено да работи.Двојно двострано конектор 6.ПОСТАВЕТЕ 9 Име на Производ : Електрични Градите Пумпа Материјал : ПП Напојување : USB Боја : Бела Y ellow Пакување листа : 1. Молзење на свој притисок.Носејќи вреќа 7. Носејќи вреќа 8.Масажа ја стимулира areola да се направи градите целосно јасна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа