СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите е Лесен Softshell Голф Елеци Outerwear Windproof Ракави Јакни за Патување Пешачење, Трчање Риболов

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите е Лесен Softshell Голф Елеци Outerwear Windproof Ракави Јакни за Патување Пешачење,

DEN 839.76

Достапност

Патент затворање. 4-Начин се Водат : школка е направен на 4-начин водат ткаенина, овозможува широк опсег на движење.Вие нема да чувствувате било ограничување.Еластична ракави и флексибилни мека ткаенина ви помогне да се движат слободно.Windproof : Ова голф вест карактеристики стојат јака со брадата guard за дополнителна удобност, комплетна поштенски затворање со внатрешна размавта помогне да се задржи студено надвор; Еластична ракави и прилагодливи drawcord полите помош печат излезе елементи,чувајте ги вашите основни топло и пријатно.Водоотпорен & Дише : Трајни водоотпорен третман на надворешниот материјал, средината-слој ткаенина е ламинирани со дише TPU мембрана, оваа мажите windproof вест ќе ги задржи вашите основни сува и удобно во слаби врнежи од дожд.Лесни & Zip-up Џебови : Ова патување елеци е лесен и спакувани лесно. 2 zip-up страна џебови и 1 градите џеб задржи вашите лични предмети сигурна и безбедна.Џебовите се доволно големи за телефон, паричник, копчиња, картички, ракавици, очила и други предмети.Разноврсна : Ова softshell вест е совршено за работа, трчање, одење, патување, голф, кампување, риболов,велосипедизам,пешачење,adventuring итн.,погоден за повик носат и активности на отворено.Тоа може да се носи како средниот слој на зиморничав дена или надворешен слој во блага ладно време.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа