BENECREAT 15 Метри 1.5 Широк Еластична Капчиња Headband 7-Боја Лента Капчиња Водат Украси за Коса Додатоци и Tutus Фустани, 2.18 Метри по Ролна

BENECREAT 15 Метри 1.5 Широк Еластична Капчиња Headband 7-Боја Лента Капчиња Водат Украси за Коса Додатоци

DEN 388.56

Достапност

【Мулти-бои】 : , Вклучувајќи 7 бои - бела, боја на слонова коска, розева, сина, виолетова, зелена, жолта, задоволуваат разни изработката потреби. 【Големина Референца】 : Секој тркалаат мерки 1.5"/40mm во ширина, во дебелина 2mm, 2.18 метри/2m во должина, 15 Метри во Вкупно. 【Меки и Удобни】 : Направени од Полиестер, тоа е капчиња еластична, мека и удобна за кожа или коса. 【Силна Еластичност】 : Капчиња е многу детални, и има голема флексибилност, без грижи на пауза или делумно. 【Широка Употреба】 : Совршен за headbands, косата лакови одлуки, јога headwear, меки tutus и други занает проект.BENECREAT Еластична Капчиња Ткаенина Карактеристики Боја Референца : бела, црна, слонова коска, розева, сина, виолетова, зелена, жолта Големина Референца : Прибл 4cm/1.5" широк, 1.5~2mm во дебелина Advatages : детални капчиња, мека и еластична Совршен за headbands, косата лакови одлуки, јога headwear, меки tutus!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа