На Децата Место Девојки Бебе и Деца Мама и Мене Флорални Velour Појавување на Едно Парче Пижами

На Децата Место Девојки Бебе и Деца Мама и Мене Флорални Velour Појавување на Едно Парче Пижами

DEN 299.28

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Изработени од 100% полиестер velour.Забелешка : за детето безбедност, облека треба да одговара удобно или биде пламен отпорни.Оваа облека е пламен resistant.Zip затворање од вратот до глуждот.Ширум цветни печатење.Во прилог footies имаат elasticized назад глуждови.Увезени.Вредност-евтина облека и облека која е забавно и лесно да се стави заедно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа