B&О Игра со Bang & Olufsen Слушалки Одговара Beoplay H5 Силикони Перки за Безбедна Атлетик Fit - Мали Средни и Големи (1 Пар на Секоја) (1045201)

B&О Игра со Bang & Olufsen Слушалки Одговара Beoplay H5 Силикони Перки за Безбедна Атлетик Fit - Мали Средни

DEN 286.08

Достапност

Уво перки наменета за H5 earbuds, се обезбеди совршено се вклопуваат за секого.Пакет Димензии : 3.0 H x 3.0 L x 3.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.125 фунти.Земја на Потекло : Кина.Силиконски уво Перки за Beo Play H5. Специјално развиен за Beo Play H5. Обезбедува безбедна одговара за активна употреба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа