ПРВ MOVEAUDIO S600 Вистински Безжична Earbuds, Активен Бучава Поништување, 6 Микрофони за Повици, Кристално Јасно, 32Hrs Изведба, Отпорност на Вода, Безжични Полнење Слушалки за

ПРВ MOVEAUDIO S600 Вистински Безжична Earbuds, Активен Бучава Поништување, 6 Микрофони за Повици, Кристално

DEN 2399.76

Достапност

Целосно извонредно преку Активен Бучава Поништување : ПРВ е активен бучава отказ технологија обезбедува извонредна 35d B намалување, давање ќе има и импресивен отстранување на бучава ефект во класата за вистински извонредно музика, уживање.Јасно Повици : 6 микрофони се поставени за прием на глас.Може да се направи јасна повици каде што се со нашите MOVEAUDIO S600 вистински безжична earbuds.Доаѓа со интелегентни алгоритам, ќе ги носи на високо-јасност и лице-в-лице разговори.Може да се направи јасна повици каде што се со нашите MOVEAUDIO S600 вистински безжична earbuds.Индивидуализира СТАН:Можете да го персонализирате вашиот слушање искуство со TCL Поврзете стан.Креирајте кориснички прилагодувања за Активен Бучава Отказ, Транспарентност на Владата, Допрете Контроли, како и повеќе за различни сценарија за подобрување на вашата музика за слушање искуство.Универзална Удобност:ПРВ е ергономски earbuds излезе со овој компактен и лесен дизајн со специфични уво цевка агол што овозможува удобно фитинг и да се минимизира носи замор и обезбедува можете удобно да се носат earbuds во текот на целиот ден.Таа доаѓа во 5 различни големини на висок квалитет на заменливи earcaps за да им понуди на прилагодливи одговара за сите луѓе.До 32 Часови на Долги Изведба : Добие 8 часа репродукција од една полнење на earbuds со до 4 recharges од полнење случај.Полнење случај кој е компатибилен со безжичен полнач така можете да ја дополните вашиот earbuds во секое време и насекаде каде што сакате.Кога сте во брзање и треба власт брзо, едноставно полнење за 10 минути и да добијат до 1 час на изведба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа