ВИСИ КУЌА БРОЕВИ ВРЕЖАН ЧЕША/Адреса Знак Плакета за Напредок Lampost Lamppost Mailbox Name

ВИСИ КУЌА БРОЕВИ ВРЕЖАН ЧЕША/Адреса Знак Плакета за Напредок Lampost Lamppost Mailbox Name

DEN 2280.00

Достапност

ГОЛЕМИНА : 6" x 9" Правоаголник.ХАРДВЕР : ЦРНА Обложени - не ' Рѓосувачки Челик. 100% Природни ЦРНА ЧЕША.Единечен или Двоен Двострано ВРЕЖАН ЧЕША ПРАВОАГОЛНИК АДРЕСА /ИМЕ ПЛАКЕТА со Длабоко Врежан & Висок Контраст броеви.Одлично за Lamppost, crossbars или ѕид.ОПИС : Ова Чеша плак е индивидуално рачно изработени за вас од страна на еден ГОСПОДАР ЧЕША МАСОН од ново quarried, 100% Природен ЦРНА ЧЕША quarried во Северна Америка.Рака-cut & Издлабени камени плочи со природни писан рабови.ГОЛЕМИНА : 6" x 9" Правоаголник, 1/4" дебела. : ЕДНА ЛИНИЈА од 1 до 5 броеви (3" - 4" броеви) ИЛИ писма до 13 карактери. ".ХАРДВЕР : ЦРНА Обложени - не ' Рѓосувачки Челик прилагоди врски се предвидени во помош за да виси и looping.Завртки ќе бидат доставени по барање. (Crossarm не се вклучуваат) ***НОВИ** ИНДУСТРИСКИ ( O-DOT ОДДЕЛЕНИЕ ) РЕФЛЕКТИВНА БЕЛА БОЈА ПРОЦЕС е ДОСТАПНА ( на Дополнителни трошоци) ( ВИДИ СЛИКА во gallery (ГАЛЕРИЈА).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа