Двоглед, за Возрасни, Практични Телескоп Отворено Возрасни Деца Опрема за Кампување Резерви 8X 21 Двоглед Телескоп Зум Bak4 Призма Оптика

Двоглед, за Возрасни, Практични Телескоп Отворено Возрасни Деца Опрема за Кампување Резерви 8X 21 Двоглед Телескоп

DEN 2044.80

Достапност

цел : астрономски телескоп, граѓанското телескоп.Зголемување на инструмент : 8. Тип : Двоглед.Hitomi растојание : 13. Ако имате било какви прашања, може да се е-мејл мене во секое време, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот во рок од 24 часа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа