Transolid TBT-1570-08 Медисон Стаклестото Кина 1.0 GPF 2-Парче Издолжена АДА Тоалет 28-во L x 18-во W x 33.5-во H, Бисквит

Transolid TBT-1570-08 Медисон Стаклестото Кина 1.0 GPF 2-Парче Издолжена АДА Тоалет 28-во L x 18-во W x 33.5-во

DEN 5827.68

Достапност

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Блиску заедно 2-компјутер.HET тоалет.Комбинација издолжена пред сад и резервоарот, помалку седиште. 12in (305mm) груб-во.Стаклестото кина.Висока ефикасност (1.0 gpf/3.8 Lpf).Гравитацијата храна, св акција сад.Блиску заедно 2-компјутер.HET тоалет.Комбинација издолжена пред сад и резервоарот, помалку седиште. 12in (305mm) груб-во.Стаклестото кина.Висока ефикасност (1.0 gpf/3.8 Lpf).Гравитацијата храна, св акција сад. 2in целосно глазирани trapway.Широк 3во рамна вентил. 18in АДА согласност сад висина.Боја-одговараше патување лост. 2 боја-одговараше топ капи. 5 Година Ограничена Станбени Гаранција / 1 Година Комерцијални Гаранција.Ги исполнува строгите испирање перформанси критериуми утврдени од страна на ЕПА (заштита на животната средина Агенција) Water Sense програма.Висока ефикасност тоалетите кои ги користат најмалку 20% помалку вода од стандардните 1.6 GPF тоалети.Овој производ може да ви помогне зграда заработи Вода Ефикасност поени во LEED Greep Градење Рејтинг Систем.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа