Утопија Постелнина Quilted Опремени Душек Подлога (Кралицата) - Еластична Опремени Душек Заштитник - Душек Покрие Протега до 16 Инчи Длабоки - Машина Перат Душек Topper

Утопија Постелнина Quilted Опремени Душек Подлога (Кралицата) - Еластична Опремени Душек Заштитник - Душек

DEN 527.76

Достапност

Микрофибер.ДУШЕК ПОДЛОГА - Кралицата големина душек подлога мерки 60 од 80 инчи; Во здолниште одговара на 16-инчен длабоко душек; за најдобри резултати, ве молиме да се заштити маска од spills како тоа НЕ е ВОДООТПОРЕН.ИЗДРЖЛИВИ - Quilted душек подлога поклопецот е издржливи и долготрајни и се значајни за одржување на вашиот душек без дамки.МЕКИ И УДОБНИ - супер меки ватенка со fiberfill има дополнителни лофт кој обезбедува дополнителни удобно спиење и заштита; еластичен сите околу обезбедува рампа во позиција.ИДЕАЛЕН ИЗБОР - Овој душек подлога е совршен избор ако сте размислува удобни, меки, дише и висок квалитет душек подлога.За НЕГА на ИНСТРУКЦИИ - поклопецот е машина перат и можете да ја собори сува на ниско ; не користете кајгана; лесно одржување; природно сушење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа