Мираж Милениче Производи 16 Ова е Она Прекрасно Изгледа Како Куче Миленичиња Качулка

Мираж Милениче Производи 16 Ова е Она Прекрасно Изгледа Како Куче Миленичиња Качулка

DEN 292.80

Достапност

Дизајниран за врвен комфор.Направи да се лизга во текот на кучето главата. 50/50 поли памук мешавина, машина за миење внатре кон надвор.Поли/памук ракави качулка за ладно време дена, двојно stitched во сите вистинските места за удобност и трајност!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа