Popfunk Класичен Логото Pullover Качулка Sweatshirt & Налепници

Popfunk Класичен Логото Pullover Качулка Sweatshirt & Налепници

DEN 959.76

Достапност

Полиестер,Памук.Машина За Миење.Унисекс за возрасни 50% памук / 50% полиестер долги ракави повлече над качулка.Сите наши дуксери се пре-shrunk со двојно игла ракави и торбичка џеб направени за мажите и жените.Ексклузивно обичај, предмети, и 100% автентични умре-намалување на налепници доаѓаат со секој кошула.Секој еден од нашите дизајни се официјално лиценцирани и 100% автентични.Дизајните се создадени од страна на нашиот неверојатно талентирани во куќата на графиката тим кој често рака подготви и да се илустрираат секој Tee кошула дизајн. 100% Задоволството е загарантирано!Ние нудиме големини – мали 5 XL кошули во зависност од достапноста.Ако сте незадоволни со нашите производи, ние ќе го замениме или враќање вас веднаш.Нашите маици се машина перат.Собори сува ниска.Да не зборуваме, нашиот графички tees се совршен одмор подарок, роденденски подарок, или само се третираат!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа