На Кум Don Vito Corleone Профил Портрет Pullover Качулка

На Кум Don Vito Corleone Профил Портрет Pullover Качулка

DEN 383.76

Достапност

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина за миење со ладна како бои, сува ниска топлина.Официјално Лиценцирани Кум На Облека. 19 PMGA00006 A-001. 8.5 оз, Класичен одговара, Twill-снимени вратот.Дозволете ни да ви направи понуда што не може да се одбие.Проверете го нашиот избор на официјално лиценцирани Кум На графички tees, суичери, дуксери, и многу повеќе!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа