FOCO NHL Унисекс Граница Мрачно Duffle Торба

FOCO NHL Унисекс Граница Мрачно Duffle Торба

DEN 664.32

Достапност

100% Полиестер.Увезени. 100% Полиестер обвивка.Рака се Откажат : 28 инчи; Џебови : 2 надворешноста.Не постои подобар начин што за да го најдете вашиот фан хауба, отколку со широка линија на FOCO официјално лиценцирани производ.Најдете сите вашите омилени тимови во нашата постојано проширување на понудата на опрема.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа