Tennsco LFTF-1721-CRI Рамен Врвот Додатен, 17 Ширина, 21 Должина, Crimson

Tennsco LFTF-1721-CRI Рамен Врвот Додатен, 17 Ширина, 21 Должина, Crimson

DEN 1413.60

Достапност

Се користи за шкафче.Ширина : 17".Должина : 21".Боја : Crimson.Овој тип на Производ име е Tennsco LFTF-1721 Рамен Врвот Додатен, 17" Ширина, 21" Должина, Crimson.Станот врвот додатен, 17" ширина, 21" должина, crimson.Овој производ е произведен во сад.Овој Производ е произведен од страна на Tennsco Корп


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа