Tennsco LSCF-12-BLK Наведнат Врвот Агол Додатен, 12 Должина, Црна

Tennsco LSCF-12-BLK Наведнат Врвот Агол Додатен, 12 Должина, Црна

DEN 1843.20

Достапност

Се користи за шкафче.Должина : 12".Боја : Црна.Овој тип на Производ име е Tennsco LSCF-12 Наведнат Врвот Агол Додатен, 12" Должина, Црна.Наведнат врвот агол додатен, 12" должина, црна.Овој производ е произведен во сад.Овој Производ е произведен од страна на Tennsco Корп


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа