14-инчен Tabletop Мали Божиќ Дрво, Дрвени со 36 Мини Украси за Божиќни Украси (Црвено)

14-инчен Tabletop Мали Божиќ Дрво, Дрвени со 36 Мини Украси за Божиќни Украси (Црвено)

DEN 359.76

Достапност

【ГОЛЕМИНА】Табела Врвот Мала елка 14 x 9 Inch,База 3.5 x 0,8 Инчи. 【MATERLAL】елката е направен од природно дрво, кој е светлина и издржливи. 【УДОБЕН ОПЕРАЦИЈА】Тоа може да се состави брзо и рачно, без алатки ласерско сечење процес, уредно и непречено работ, реална слика. 【СЦЕНИ ДА СЕ КОРИСТИ】Погодни за млади, возрасни, момчиња и девојчиња да се користат на работа, на Божиќ семејството внатрешна и надворешна десктоп украси, роднини, пријатели, колеги да даваат еден на друг празник подароци за статистика и може да се користи како Божиќ подарок за бебето. 【ЗА ПО-ПРОДАЖБАТА на】Ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со одговор.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа