Увеселителен парк Дома Мебел Deanna 5-Фиока Правоаголна Црна Градите, 48.75 H x 40.25 W x 20 D

Увеселителен парк Дома Мебел Deanna 5-Фиока Правоаголна Црна Градите, 48.75 H x 40.25 W x 20 D

DEN 16055.76

Достапност

УЛ НАВЕДЕНИ.Полн сјај, фиоките функција кристал фиока вади и линии на кристал копчето tufting.Целокупната градите димензии : 48.Производ материјали : Азија тврдо, МЕДИЈАПАН, иверица и кадифе.Сет вклучува : Една (1) на градите.Да се создаде магичен спална соба дизајн со пет фиока градите.Крај : Мат Црно-Жетва Месинг.На рачно изработени, рака-tufted изградба додава издржливост на овој килим, обезбедување тоа ќе биде фаворит за многу години.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа