VASAGLE Салон, Градите на Фиоки за Дневна Соба, со Отворени за Складирање, Не-Плетени Ткаенини Фиоки со МЕДИЈАПАН Пред се, Челична Рамка, Селски Кафеава и Црна URDD021B01

VASAGLE Салон, Градите на Фиоки за Дневна Соба, со Отворени за Складирање, Не-Плетени Ткаенини Фиоки со МЕДИЈАПАН

DEN 4703.76

Достапност

Статичен Капацитет на Врвот : 66 lb (30 кг).Прикачување на производот на ѕид со вклучени анти-совет колекции за безбедна употреба.Со рустикален браун површината и црна челична рамка, оваа складирање салон претстава која сама по шармантна индустриски талент за вашата спална соба или дневна соба.Материјал : Метал.Димензии : 24" W x 17" D x 28.Се бара 1 x 60-вати E26 Медиум база Блескаво сијалица (не се вклучени) - 120 V.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа