Outerstuff Младите Арон Роџерс Green Green Bay Packers Реплика Играч Џерси

Outerstuff Младите Арон Роџерс Green Green Bay Packers Реплика Играч Џерси

DEN 1319.76

Достапност

Џерси,Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Бренд : Outerstuff.Увезени.Машина за миење со облека внатре кон надвор, собори сува ниска.Материјал : 100% Полиестер.Mesh ткаенини страничните панели.Вашиот младо може да покажат кои се нивните омилени играч во фудбалот е со ова Green Bay Packers Арон Роџерс Реплика Играч џерси.Тоа е дизајниран со детални графика да се реплицираат во дресови на Green Bay Packers носат секоја недела.Заврши со мрежа страничните панели, ова џерси ќе им помогне на вашиот млад фан чувствувате поблиску до нивните омилени тим од кога било досега.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа