КАРЛ ERSKINE ПОТПИШАН ГРОЗДОБЕР БРУКЛИН ЏЕРСИ JSA ГРБ

КАРЛ ERSKINE ПОТПИШАН ГРОЗДОБЕР БРУКЛИН ЏЕРСИ JSA ГРБ

DEN 5999.76

Достапност

Autographed и Проверено Сувенири.На аукција е Величествен Бруклин Затајувачите Дрес потпишан од страна на Карл Erskine.Џерси е користена и е во одлична состојба.Внатрешниот ознаки беа отстранети се чини џерси е Возрасен Големина XL.Овој објект е JSA предмет на автентикација и ќе дојде со ГРБ од JSA!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа