Антонио Гејтс Потпишан Обичај Сина Про Стил на Фудбал Џерси БАС ITP

Антонио Гејтс Потпишан Обичај Сина Про Стил на Фудбал Џерси БАС ITP

DEN 2879.76

Достапност

Рака потпишан од страна на Антонио Гејтс.Поддржани од страна на Beckett 100% Гаранција за Автентичноста.Доаѓа со Beckett Автентикација.Избрана е Антонио Гејтс потпишан обичај сина про стил фудбалски дрес.Оваа џерси беше потпишан од страна Антонио Гејтс во присуство на Beckett автентикација претставник.Вклучени со дрес е Beckett сведок холограмот и сертификат за автентикација.Оваа џерси ќе се направи голем плус на секое спортски сувенири колекција.Оваа џерси има рака пораби броеви и букви и НЕМА логоа или било поврзаност со било кое производителот или тим.Тоа едноставно е наменет како autographed предмети.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа