Hanson Браќа Хокеј Џерси 16 Charlestown Шефови 17 Џеф Шамар Шут 18 Филм Хокеј Џерси Сино Бела S-3XL

Hanson Браќа Хокеј Џерси 16 Charlestown Шефови 17 Џеф Шамар Шут 18 Филм Хокеј Џерси Сино Бела S-3XL

DEN 695.76

Достапност

Џерси,Полиестер. 100% Висококвалитетен Полиестер.Сите Букви и Бројки се STITCHED.Долг ракав брзо сушење Sweatshirt.Достапни Големини : S-XXXL.Премиум Квалитет На Материјалите. 1. 100% Висококвалитетен Полиестер 2. Сите Назив, Број и Тим Логото се Двојно Stitched 3. Брза Испорака 4.Достапни Големини : S-XXXL.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа