Црната и Морнарско-Drawstring-Ранци-Торба Рефлексивни Cinch Кеси 40 Пак, Промотивни Спортови Салата Вреќа Пакет String Кеси

Црната и Морнарско-Drawstring-Ранци-Торба Рефлексивни Cinch Кеси 40 Пак, Промотивни Спортови Салата Вреќа Пакет

DEN 1295.52

Достапност

Сите Bee Green Кеси Задоволство Се Загарантирани!Ако имате било какви прашања,прашања или проблеми.Ако сте seaking некои кеси со свои дизајни за голема општествена активност како маратон донација, празник божиќ подарок, ве молиме контактирајте со нас и нашиот професионален дизајнер може да помогне во правењето на вашиот ексклузивен попуст дизајни на нашите кеси.Тоа исто така може да се ослободи вашите раце и тоа е лесен доволно за да направи да се чувствувате опуштено.Винил обвивка. ✔Како пренослив секојдневен торба, тоа е навистина висока цена-перформанси и дефинитивно ќе биде вашиот прв избор.ПОГОДЕН за РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : Bee Green drawstring кеси масовно се погодни за различни прилики, како што се роденден партии, кампување тематските партии, кабината партија, базен партија, свадба партија, свадба партија, Божиќ партија, училишни материјали, одбојкарски тим, фудбалски тим, кошарка тим, што навиваат тим, кратки патувања и така натаму.Нерешено string дизајн го прави продавница работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа