Brizo NIELSEN Полиран Хром Палубата Планината Брод Lav

Brizo NIELSEN Полиран Хром Палубата Планината Брод Lav

DEN 3375.12

Достапност

6" - 16" Распространета Инсталација.Две Справи Со Палубата Планината.Рачките се Продаваат Одделно.Достапни се Справи со Опции : HL5790 или HX5790. На Brizo 65790 LF-PCLHP е Палубата Планината Брод Lav Од Brizo е Nielsen Дизајн Suite Со Современа И Mimimalistic Карактеристики и доаѓа во Полиран Хром Финиш.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа