Црвена, Бела, Вар, Тиркизна, Розова Чувствува Топката Гарланд - 1 (2.5 cm) Волнени Филц Топчиња - Зимски Празник Божиќ

Црвена, Бела, Вар, Тиркизна, Розова Чувствува Топката Гарланд - 1 (2.5 cm) Волнени Филц Топчиња - Зимски Празник

DEN 288.00

Достапност

♥♥♥ Целосен опис на производот, големината, и материјал е јасно што е опишано тука во целосна детали.Ве МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ го ПРЕД да го купите!!Објектот ќе добиете ќе биде 100% е идентичен и како што е опишано подолу ♥♥♥ Чувствува garlands се слатка и домот на допир за било кој тип на дом или на лице décor - совршени за сезонски и одмор украсување, или завршувањето на допир на детето соба или бебе бебе соба.Чувствував форми се moveable на гарланд со нежен притисок, па можете да простор и организира нив сепак сакате.Откако во место, форми не ќе се движат сами од себе.Како на сликата, форми се распоредени околу. 3", освен. (Во финалето организира производ, топки ќе не биде допирање - тие ќе бидат распоредени прибл. 3", освен.Должини наведени подолу, се мерења на должината на вистинскиот стринг, не топки допирање).Чувствував топки мерка прибл. 1" (2.5 см), или за големината на една четвртина.ИЗБЕРЕТЕ ОД ОВИЕ ДОЛЖИНИ : ♥ 4 ft string (1.2 м) со 16 топки ♥ 6 ft string (1.8 m) со 24 топки ♥ 8 ft string (2.4 m) со 32 топки ♥ 10 ft string (3 m) со 40 топки ♥ 12 ft string (3.7) со 48 топки ♥ 24 ft string (7.3 m) со 96 топки Стил сепак ќе се допаѓа!Гарланд доаѓа како едно влакно, или можете да drape назад и натаму да се создаде двоен-влакно изглед (наизменично ќе можете да користите две одделни сегменти да се создаде двоен влакно се погледне).GARLANDS СЕ ЗА ДЕКОРАЦИЈА ЦЕЛИ.ВЕ МОЛИМЕ ЗАЦВРСТИ БЕЗБЕДНО НАДВОР ОД ДОФАТ НА ДЕЦА КАКО ТИЕ НЕ СЕ ИГРАЧКА.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа