Пила Мелница Граѓа Сечење Водич преносни Дрва Пила Прилог Сечење Дрво Мелничката

Пила Мелница Граѓа Сечење Водич преносни Дрва Пила Прилог Сечење Дрво Мелничката

DEN 815.52

Достапност

Граѓа за Сечење Водич, Прилагодливи за да се намали до 2" x 6" кола.Изградена на тешки-должност челик за да ја издржат тешката употреба и абење.Брзо и лесно собранието.Можете лесно може да го намали cedar, даб, орев и во добра граѓа со овој пила мелница водич.Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние и ветуваме ние ќе ви ги даде 100% задоволство.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа