eJiasu Сите Сет на Замена Гума Проводници Копчето Подлога за Полнење за Sony Playstation 4 PS4 Контролер Gamepad (10 Set)

eJiasu Сите Сет на Замена Гума Проводници Копчето Подлога за Полнење за Sony Playstation 4 PS4 Контролер Gamepad

DEN 102.96

Достапност

Платформа : Замена Гума Проводници Подлога за Sony Playstation 4 PS4 Контролер Gamepad само.Меки копчиња служи како проводници влошки ставени под главни копчиња на допир на главниот одбор.Најдобра замена за вашиот оштетен или скршен PS4 Контролер гума проводници подлога.Пакетот Вклучува : 10 Поставува x Замена Гума Проводници Подлога За Playstation 4 PS4 Контролер. 100% Нов и Висок Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот; Можете да изберете различни замена игра модни додатоци од e Jia.Функција : 1.Замена Гума Проводници Подлога одговара и за Sony Playstation 4 PS4 Контролер Gamepad само 2. Материјал : Силикон 3. Одлична Замена за изгубениот или скршени гума проводници копчето set 4.Пакетот Вклучува : 10 Поставува x Замена Гума Проводници Подлога За Playstation 4 PS4 Контролер Фабрика Продавачот e Jiasu, исто така, понуди додаток вклучуваат Лента Кабел/полнење преку usb кабел/заштитник/shell/капакот на батеријата/ Проводници Подлога и така натаму за друга игра марка/модел како PS3/PS3 Слим/PS2/PS2 Тенок/PS4/GBA,ГТЦ,3 DS,GBA СП, GB,3 DS итн..Ако не можете да најдете на нашата продавница, вие сте добредојдени да ни e-mail.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа