LM2 КОЧАН LED СВЕТЛАТА 36W 4000LM Висока ниска зрак (H4 / 6000K)

LM2 КОЧАН LED СВЕТЛАТА 36W 4000LM Висока ниска зрак (H4 / 6000K)

DEN 1812.00

Достапност

Еден зрак led LM2 комплет : H4 H13 9004 9007 Моќ 36 W Лум : 4000 LM Напон : DC9-32 V Извор на Светлина : КОЧАН Работна Температура : -40℃~+80℃ температура на Бојата : 6000 K Животен век : >30.000 часа Гаранција : 1year систем за Ладење : Врвен квалитет Вентилатор LED TYPE : КОЧАН.Еден зрак led LM2 комплет : H4 H13 9004 9007 Моќ 36 W Лум : 4000 LM Напон : DC9-32 V Извор на Светлина : КОЧАН Работна Температура : -40℃~+80℃ температура на Бојата : 6000 K Животен век : >30.000 часа Гаранција : 1year систем за Ладење : Врвен квалитет Вентилатор LED TYPE : КОЧАН.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа