uxcell 80mmx80mm 8 Дупки 90 степени Агол Подготвуваат Агол Заградата Тон Сребро.

uxcell 80mmx80mm 8 Дупки 90 степени Агол Подготвуваат Агол Заградата Тон Сребро.

DEN 238.08

Достапност

Име На Производ : Агол Заградата;Материјал : Метал.Боја : Сребро Тон;Дизајн : 8 Дупки,Десен Агол.Заградата Големина : 80 x 80 x 80mm/3.1" x3.1" x3.1"(L*W*T);Дебелина : 8mm/0.31".Дупка Големина : 9mm/0.35" , 30 x 9mm/1.2" x 0.35"(L*W);Нето Тежина : 168g.Пакет Содржина : 1 x Агол Загради.Оваа Внатрешна протези им служи на повеќе структурни поддржува да се зајакне агол зглобовите против compressive неуспех.Специјално дизајнирани со L форма, е важен fastener да се направи мебел делови остане цврста.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа