2-Pack Врзан Перо за полнење за Motorola Симбол MC9000 MC9090-G MC9190-G MC3090-G MC3000

2-Pack Врзан Перо за полнење за Motorola Симбол MC9000 MC9090-G MC9190-G MC3090-G MC3000

DEN 477.60

Достапност

Нова и замена за Симбол 11-43912-03 R врзан перо.Оваа пластика пенкало со tether нуди мазна навигација.Компатибилност : одговара за Зебра (порано Motorola/Симбол) MC3090-G MC3190-G MC3190-Z MC32 N0-G MC9060-G MC9090-G MC9190-G MC9190-Z MC92 N0-Г. Забелешка : не одговара за други модели не се споменати погоре.Ве молиме двојно проверете модел или контактирајте со нас пред да купите.".TIANLUAN за Техничка поддршка, достапна.Контактирајте со нас во секое време, ние ќе одговор ПОБРЗО во рок од 24 часа.Превозот : 10-20 (економски) или 4-8 (забрзан) работни дена да НИ TIANLUAN за Техничка поддршка, достапна.Контактирајте со нас во секое време, ние ќе одговор ПОБРЗО во рок од 24 часа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа