Binhai 30-Pack Автомобил Овлажнител Стапови Памук Филтер Рефил Филтер Стапчиња Замена Фитили за Преносни Ултразвучно Арома Diffuser Фитил

Binhai 30-Pack Автомобил Овлажнител Стапови Памук Филтер Рефил Филтер Стапчиња Замена Фитили за Преносни Ултразвучно

DEN 239.76

Достапност

30-pack Автомобил Овлажнител Diffuser замена стапови, Големина : 2.75 инчи * 0.31 инчен; Боја : Бела.Компатибилен за сите автомобил овлажнител diffuser кои се исти како на сликата, како бренд "nanum", може да одговараат на секој овлажнител се допаѓа.Обично 1 до 2 недели, филтерот, или лесно да се поврзе на машината.Ако редовно се користи етерични масла, треба да се замени 3 - 6 дена.Секој Пакет 30 филтри под нормални околности може да се користи за долго т.Ве молиме Забелешка : Овој филтер е за nanum Автомобил Овлажнител Посебно.Спецификација : 1. Материјал : Cotton2. Боја : Бела 3. Димензии : 2.75 инчи * 0.31 инч. 4. За да се види подобри перформанси,им советуваме на корисникот за да го впие тоа да се мокри целосно пред вметнување на овлажнител и да го вклучите. 5. Nota : Este filtro es за nanum coche Автомобил humidificador посебно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа