X AUTOHAUX 12pcs 37mm x 7 Топката Имајќи Кафези Чудак Лежишта Тркала Имајќи Retainer за Велосипед

X AUTOHAUX 12pcs 37mm x 7 Топката Имајќи Кафези Чудак Лежишта Тркала Имајќи Retainer за Велосипед

DEN 126.72

Достапност

【Материјал】 : Оваа топка имајќи retainer направени од челик, , трајни и висок интензитет. 【Објект Големина】 : Надворешниот Дијаметар : 37mm / 1.46"; Внатрешен Дијаметар : 26mm / 1.02".Пакет се Вклучени : 12 x Велосипед Топката Лежишта. 【Објект Функција】 : Оваа топка имајќи retainer со 7 топки, кои се погодни за 26mm внатрешниот дијаметар на главата делови.Таа е идеална замена за вас велосипед. 【Апликација】 : Овој вид на мониста рек нерѓосувачки челик топката инкрустирани во retainer дизајн.Тоа е погоден за замена на чудак лого на велосипед.погоден за обичните велосипеди, планински велосипеди, lowrider велосипеди, се водат за велосипеди. 【Известување】 : Пред купување, ве молиме потврдете дали големината на додатоци на вашиот велосипед е задоволувал со овој имајќи кафези.Овој вид на топка имајќи нерѓосувачки челик топката инкрустирани во retainer дизајн.Може да биде идеална замена за велосипед или тркачки велосипед или планински велосипед.Оваа топка имајќи retainer со 7 топки, кои се погодни за 26mm внатрешниот дијаметар на главата делови.Пред купување, ве молиме потврдете дали големината на додатоци на вашиот велосипед е компатибилни со овој производ.Надворешниот Дијаметар : 37mm / 1.46".Внатрешен Дијаметар : 26mm / 1.02".Боја : Сребрена На Ѕвонење.Материјал : Челик.Број на челични топки : 7. Димензија : 9x37mm / 0.35"x1.46"(H*Макс.D).Ве молиме овозможи 1-2mm разликата се должи на рачно мерење. 12 x Велосипед Топката Лежишта.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа