Moily Деца Девојки Балерина Лебедово Езеро Костим Sequins Монистра Леотар Туту Здолништа Ракавици со Губење на Клипот

Moily Деца Девојки Балерина Лебедово Езеро Костим Sequins Монистра Леотар Туту Здолништа Ракавици со Губење

DEN 426.00

Достапност

Полиестер, Spandex, Mesh.Патент затворање.Рака Мие Само.Балет леотар фустан е направен од полиестер, spandex и решетката материјал, рака мие.Големина на Табела значи возраст се движи за девојчиња, но тие се за општи насоки само.Шпагети рамо ремени, faux крзно кроење е украсена околу градите.Топ bodice е украсен со glittery sequins и монистра.Скриени назад патент затворање. 3 слоеви туту мрежа се приложува околу половината.Појавување со еден пар на ракавици и косата клип.Убава dancewear за вашата девојка.Погоден за танц класа, gymnastic вежби, сценски перформанси, итн.Сет Вклучуваат : 1 Pc Балет Леотар Фустан, 1 Пар на Ракавици, 1 Pc на Косата Клип Состојба : Нова со ознака Материјал : Полиестер, Spandex, Мрежа Ознака Не.-|-Се препорачува за Деца Големина-|Градите-|Половината-|-Рамо до Crotch 110-|4-5|-22.0"/56cm-|-20.5"/52cm-|-17.0"/44cm 120-|5-6|-23.0"/58cm-|-21.0"/54cm-|-18.0"/46cm 130-|7-8|-24.0"/60см-|-22.0"/56cm-|-19.0"/49cm 140-|8-10-|-25.0"/64cm-|-24.0"/60см-|-20.5"/52cm 150-|-10-12-|-27.0"/68cm-|-25.0"/64cm-|-22.0"/55cm.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа