HUNSN 19 Инчен LED Индустриски Панел КОМПЈУТЕР, TW 5 Wire Resistive Touch Screen, Intel Генерал. 3th Core I5, PW01, VGA/HDMI/2USB2.0/2USB3.0/LAN/2COM, (Barebone, НЕ RAM меморија, НЕ Складирање, НЕМА Систем)

HUNSN 19 Инчен LED Индустриски Панел КОМПЈУТЕР, TW 5 Wire Resistive Touch Screen, Intel Генерал. 3th Core I5,

DEN 23471.76

Достапност

Тајван Висока Температура 5 Жица Екран на Допир ПРОЦЕСОР : Intel Core I5 Генерал.тајван 5 wire resistive touch screen, типичен 1280*1024 резолуција.HUNSN PW01 дизајниран со 2*rs232+ vga+hdmi+ lan+ 2*usb2. 8 G RAM Меморија : 1* m SATA SSD+ 1* 2.Компактен, целосно функционална, сите моќ и функционалноста на десктоп компјутер во сите во еден дизајн, powered by intel core I5 генерација.многу тенок, може да стојат на биро или embeded/mountable.5 Инчен HDD I/O : 2*RS232+ VGA+ HDMI+ LAN+ 2*USB2.5 CM(W)*15 CM(H) Pacakge Тежина : 10.7(mm), 6kgs, 12v5a напојување, со кабелот за напојување, бидете сигурни да го користите голема бренд меморија и ssd/hdd со обезбедување на квалитетот, многу моќен сите во еден панел на допир компјутер.Вистинските време на испорака : повеќето клиенти добиваат во рамките на 12-20 работни дена.Број на модел : HUNSN PW01 Панел Спецификација : 1.Хардвер може да биде компатибилен со windows/linux дистрибуции. 3th процесор, идеален за индустриските и комерцијалните апликации.0+ dc+ аудио во&out, индустриски естетски дизајн и разумни интерфејс дизајн.поддршка автоматски моќ по електричната енергија, големина на 432.мора да внесете RAM како и SSD(SSD+HDD) на свој.Barebone не е RAM меморија,не SSD, нема HDD и како и без било систем.Ниска потрошувачка на енергија, ниска топлина, користете посветен турбо молчи вентилаторот за ладење за да се обезбеди долгорочна операција и стабилна топлина дисипација.05 КИЛОГРАМИ(Нето/Бруто) Отворање Дупка Големина : 334*232mm (Должина*Ширина) Дисплеј Параметри : Резолуција : 1280*1024 Display Brightness : 250cd/m(2) на Контраст : 1000 Време на Одговор : 5ms Трајност (број на допира) : > 1 милиони пати Инсталација Метод : Стандардните VESA завртка дупка (75*75 или 100*100mm) за флексибилни инсталација Вградени (се Препорачува)/Wall-монтирани/Desktop/Cantilevered/Други Инсталација Методи Пакет Информации : Пакет Големина : 47.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа