30 Пакет Мезе Десерт Гранки, од не ' Рѓосувачки Челик Мини Салата Овошје Дегустација Предници, 5.1 инчен Коктел Предници Сет за Роденден, Свадба Ресторан

30 Пакет Мезе Десерт Гранки, од не ' Рѓосувачки Челик Мини Салата Овошје Дегустација Предници, 5.1 инчен Коктел

DEN 1596.00

Достапност

???? 【КВАЛИТЕТ ПРЕДНИЦИ】- Направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик SUS304, цврсти и трајни со години, нема повеќе да се грижите за rusting или виткање.Лесно чистење, машина за миење садови безбедно мезе предници. ???? 【ДИЗАЈН】- мали салата предници се на две prongs дизајн и цврста градба, добро огледало полиран без нерамни рабови, tines се остри доволно за да ги собереш малку нешта лесно. ???? 【ГОЛЕМИНА】- Овошје предници 5.1-инчен долго, Совршена големина како јадење предници за деца и возрасни.Лесни за лесно ракување. 30 предници по пакет, едно време купување за долго време да го користите. ???? 【ЕЛЕГАНТНИ & МОДЕРНА】 - Голема полски со мазни рабови, сребро дегустација предници се направи една убава презентација во секоја прилика да се спореди со пластични предници.Овие слатки мали гранки во голема мера одговара со вашиот dinnerware.Можете да уживате во вашите десерти со нив. ???? 【ШИРОКО КОРИСТЕЊЕ】- Коктел предници се совршени користи за овошје, десерти, мезе, маслинки, печива, салата или морска храна.Одлично за дома, банкет, ресторан, кафуле, бар или свадба партија, итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа