Nair Коса Смена Лосион За Тело и Нозе, Бебешко Масло 9 оз (Пакување од 7)

Nair Коса Смена Лосион За Тело и Нозе, Бебешко Масло 9 оз (Пакување од 7)

DEN 645.84

Достапност

Се Подготвени да Гол Повеќе и Носат Помалку!Коса отстранување лосион формула во свеж мирис, исполнет со омекнување бебешко масло.Брзо, непречено отстранување на влакна што трае дена подолго од бричењето!Разубават вашата кожа. #1 Отстранување на Влакна Бренд за нозете, рацете, underarms, и бикини област.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа