MightySkins Кожата Компатибилен со Apple Безжична Тастатура – Девојка Шеф | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промен?

MightySkins Кожата Компатибилен со Apple Безжична Тастатура – Девојка Шеф | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил

DEN 2078.40

Достапност

ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!Силен Кожа МЕКА кожа, винил покрие, не е направен од гума, силикони или пластични И тоа НЕ е некој тежок случај.ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашите Силни Кожи винил decal лесно И со прецизност на вашиот опрема благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!. , и поддржани од страна на нашите задоволство !Детали за производот : НЕ Е ТЕШКО СЛУЧАЈ Винил decal налепница Мат Финиш Ултра-Тенок, Ултра-Трајни, Отпорни на Дамки Стотици различни дизајни Apple Безжична Тастатура не е вклучена.ЗАДОВОЛСТВО : Нашиот , познавања персонал е тука да ви помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет!Ако имате било какви проблеми со вашиот ред или не сте задоволни од било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да им помогне!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа