Sard Прашувам Концентрирани Дамка Смена Прашувам Стап,100g, со Еукалиптус

Sard Прашувам Концентрирани Дамка Смена Прашувам Стап,100g, со Еукалиптус

DEN 588.00

Достапност

За тешки inground нечистотија и валкано.Еукалиптус мирис.Одлично за протеини, мрсна и обоени дамки.Австралиската.Лекување на дамки, за период до 7 дена пред миењето.Sard Прашувам Стап е специјално формулиран за да се користи до 7 дена пред миењето.Sard ќе почне да работи веднаш да се помогне во спречување на дамки од стане трајно да го поставите.Sard обезбедува континуирана дамка лекување акција додека не се мијат ден, па дури и тешки дамки се лесно да се отстранат.Тоа работи и во топло, одделение или ладна вода и со која било друга перење производи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа