Motsenbocker е Lift Off 43206 16-Унца, Маснотии и Масло Дамка Смена Спреј Елиминира Тешки Дамки на Тепих Ткаенини и Текстил Користи како Пред-Перење Алишта Третман, јасно

Motsenbocker е Lift Off 43206 16-Унца, Маснотии и Масло Дамка Смена Спреј Елиминира Тешки Дамки на Тепих Ткаенини

DEN 212.40

Достапност

ДАМКА ОТСТРАНУВАЊЕ прават ЛЕСНО : Lift Off е патентиран, на база на вода формула е biodegradable и содржи ниски VOCs правејќи го безбедно да се користи во вашиот дом, на различни површини, и за животната средина.Се ГРИЖИ СЛОБОДЕН ДАМКА ОТСТРАНУВАЊЕ : Брзо и ефикасно да ги отстраните дамките од маст, масло, салата, моторно масло, индустриски greases, свеќа восок, налепници, лепила, и мастика за џвакање.Подигнете го Исклучите крши врска помеѓу дамка и површина, без да предизвика штета.Вие сте да ја отстраните дамка, не маскирање тоа.РАБОТИ НА ПОВЕЌЕ ПОВРШИНИ : Lift Off е Маснотии и Масло Дамка Смена е безбедно да се користи на carpeting, затворен и отворен мебел, и ткаенини, вклучувајќи внатрешноста на вашиот автомобил!Одлично за дома или во канцеларија.TACKLES ТЕШКИ ДАМКИ : Сите дамки не се создадени еднакви.Функционира одлично како моќна пред-перење алишта третман и на не-перат материјали.Подигнете далеку тврдоглави дамки.НАПРАВЕНИ ВО САД : Не само што се Lift Off производи се направени во САД, тие се побезбедни, еко-пријателски, и едноставно да работат подобро.Патентираната формула на Mötsenböcker е Lift Off Крши Молекуларна Обврзници за брзо, лесно отстранување на маст, масло, салата, моторно масло, индустриски greases, свеќа восок, налепници, лепила, и мастика за џвакање. 0.48% acetone.Работи на теписи, ткаенини и текстил.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа