Dorman H71319 Кочница Хидраулични Црева Компатибилен со Изберете Модели

Dorman H71319 Кочница Хидраулични Црева Компатибилен со Изберете Модели

DEN 226.32

Достапност

Идеална замена - прецизност-конструиран за да одговара на изведбата на оригиналниот кочница црево за посебни возила.Положба-одредена произведени за прецизни мерења за да се обезбеди точно одговара и лесна инсталација.Квалитетот увери - материјали тестирани за извлекување на владата уредува безбедноста и издржливост стандарди.Издржлив дизајн - направени со EPDM гума и специјално обложени, корозија-отпорни фитинзи.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во гаража алатка.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа