HengTianCheng Creamer Стомна Со Рачка,Сируп Стомна,Кафе, Млеко Мед Стомна Млеко Сируп Сервер, Професионални Услуги Во Кафулиња, Ресторани, Хотели(бела,7 мл) (4 Парчиња)

HengTianCheng Creamer Стомна Со Рачка,Сируп Стомна,Кафе, Млеко Мед Стомна Млеко Сируп Сервер, Професионални

DEN 599.52

Достапност

Направени од чисто-квалитетни порцелански; капе-слободен spout за помалку неред; удобност-зафат се справи со прсти држи подалеку од топла содржина.Совршен за издржување на преливи за салата и топла или загреани содржина, како топла јавор сируп, подготвени путер, ау jus, и gravies.Високо квалитетна керамика се трајни.безбедна за замрзнувач, микробранова печка, фурна, бројлери ; машина за миење садови безбедно за лесно расчистување.Висок засилен картон пена пакување гарантира дека производот е доставена до продавачот рацете.Луксузна боја кутија за пакување е најдобар избор за подароци и украси.Heng Tian Cheng Дома е професионална домашниот производ снабдувач која е посветена на правење на вашиот дом слатка, убава и удобно.Нашите порцелански Creamer е направен од супериорен квалитет порцелански осветлуваат вашиот дом, што ќе траат цел живот, дури и со редовна употреба.вашето кафе и чај времето ќе биде повеќе пријатни и модерен.Не сакате тоа?Изборот е ваш!Нашите порцелански сет чај е лесно да се чисти како и машина за миење садови безбедно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Alessi Officina Creamer, Сребро.
  • Новак

Alessi Officina Creamer, Сребро.

DEN 1730.40

Производителот гаранција може да не се применува 18 / 10 нерѓосувачки челик.Огледало полиран.Алдо Роси.Ма�