Norcold 636658 Thermistor Собранието - Се Вклопува 1200/1210/N1095 Модели

Norcold 636658 Thermistor Собранието - Се Вклопува 1200/1210/N1095 Модели

DEN 480.72

Достапност

Пакет Димензии : 7 L x2 H x6 W (инчи).Пакет Тежина : 0.1 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 636658. Norcold е 636658 Thermistor Собранието го заменува дел број 620871. Ова е најактуелното и ажурирани Thermistor за 1200, 1210 и N1095 Norcold фрижидер модели.Тој има 4-prong конектор дека не се намести на својата светлина тела во светлината заградата за лесна инсталација.На другиот крај на thermistor треба да бидат исечени на вториот перка од десната страна.Се однесуваат на производителот препораки за да се обезбеди соодветно одговара и користење.Брза и лесна инсталација.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Intel HH80552PG0802M Нови
  • Новак

Intel HH80552PG0802M Нови

DEN 959.76

Intel HH80552 PG0802 M е достапна од Calhoun Технологии.Calhoun Техника може да помогне на вашата компанија да зачувате д

Intel Core i7-3820QM Процесор
  • Новак

Intel Core i7-3820QM Процесор

DEN 14376.00

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �