Intel Core i5-10600 (база на мозочен удар: 3.30 GHz; приклучок: LGA1200; 65 вати) кутија

Intel Core i5-10600 (база на мозочен удар: 3.30 GHz; приклучок: LGA1200; 65 вати) кутија

DEN 6335.52

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .W126171750. GHz 12 MB Smart Кеш Кутија Core i5-10600, 10 генерација Intel Core T i5, LGA 1200 (Socket H5), КОМПЈУТЕР, 14 nm,.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Intel Xeon Злато 5122
  • Новак

Intel Xeon Злато 5122

DEN 3647.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �