Meiyya Лето Уживање Цилиндар, Пила Цилиндар за 40MM за Автомобил

Meiyya Лето Уживање Цилиндар, Пила Цилиндар за 40MM за Автомобил

DEN 1026.96

Достапност

Комплетен прибор, лесно да се инсталира и расклопување, совршена замена за скршени делови.Тоа ги исполнува строга контрола на квалитетот стандарди и е одличен синџир видов додаток.Усвојува highquality материјали, и longlasting, wearresistant.Совршено се вклопуваат за 340345, за 2141 2145 Nikasil Пила.Градина алатка додаток за во автомобил, за подобрување на ефикасноста и перформансите на синџир видов.Функција : 1. Совршено се вклопуваат за 340345, за 2141 2145 Nikasil Пила.2. Усвојува highquality материјали, и longlasting, wearresistant.3. Комплетен прибор, лесно да се инсталира и расклопување, совршена замена за скршени делови.4. Тоа ги исполнува строга контрола на квалитетот стандарди и е одличен синџир видов додаток.5. Градина алатка додаток за во автомобил, за подобрување на ефикасноста и перформансите на синџир видов.Спецификации : Предмет Тип : Chain Saw Accessory Material : Alunum Alloy Weight : Прибл. 817g / 28.8 oz Diameter : Прибл. 40mm / 1.57 in Application : Одговара за 340345, за 2141 2145 Nikasil Пила Пакет Листа : 1 x Cylinder1 x Клипот Сет (5 Pcs)4 x Screw2 x Gasket1 x Предизвика Plug1 x Притисок за Намалување на Valve Notice : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа