Meiyya Лето Уживање Цилиндар, Carburetor Замена Клипот Заптивка Комплет за Дома за Husqvarn

Meiyya Лето Уживање Цилиндар, Carburetor Замена Клипот Заптивка Комплет за Дома за Husqvarn

DEN 1322.16

Достапност

Цилиндар за полнење, дизајнирано за да ги собере за 372 365 371 362 372 XP пила.Градина алатка за замена на опрема, лесен за инсталација и замена на оштетените делови.Исклучителна изработка и висока точност помогне да се обезбеди најдобри перформанси.Вклучувајќи carburetor, клипот комплет, заптивка, притисок и намалување на вентил, доза колектор, итн.Усвојување highquality алуминиумски материјал, издржлив, wearresistant, долг животен век.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа