Лето Уживање Цилиндар, Цилиндар Замена 44mm за Замена за за Градина за 350 346 351 353 346XP Пила

Лето Уживање Цилиндар, Цилиндар Замена 44mm за Замена за за Градина за 350 346 351 353 346XP Пила

DEN 1603.20

Достапност

Лесен за инсталација и демонтажа, може директно да се замени оштетени или стари делови.Практична синџир видов додатоци, ефективно подобрување на работа ефикасност.Highquality алуминиум материјал, цврсти и издржливи, corrosionresistant.Се сретне строга контрола на квалитетот стандарди и да се обезбеди најдобри перформанси.Синџир видов цилиндар клипот заптивка комплет одговара за 350 346 351 353 346 XP.Функција : 1. Синџир видов цилиндар клипот заптивка комплет одговара за 350 346 351 353 346 XP.2. Лесен за инсталација и демонтажа, може директно да се замени оштетени или стари делови.3. Практична синџир видов додатоци, ефективно подобрување на работа ефикасност.4. Highquality alunum алуминиумски материјал, цврсти и издржливи, corrosionresistant.5. Се сретне строга контрола на квалитетот стандарди и да се обезбеди најдобри перформанси.Спецификации : Предмет Тип : Chain Saw Accessory Material : Alunum Легура Тежина : Околу. 590g / 20.8 oz Fitment : Одговара за 350 346 351 353 346 XP Chainsaw Cylinder Дијаметар : Прибл. 44mm / 1.7 во Пакет Листа : 1 x Cylinder1 x Клипот Сет (5 Pcs)3 x Gasket1 x Bearing1 x Предизвика Plug1 x Filter Notice : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа