DRINYOUNG H7 Директно месо тело Chucking Машина Reamer Мелење Машина Алатка,Сечење Кол 19/64 (7.54 mm), Директно Flute Reamer Машина Машина Волфрам Карбид Струг Машина Reame(19/64)

DRINYOUNG H7 Директно месо тело Chucking Машина Reamer Мелење Машина Алатка,Сечење Кол 19/64 (7.54 mm), Директно

DEN 1588.80

Достапност

54 mm); Алатка flute должина : 1.Изработени од high speed челик, овие reamer секачи кои имаат висока цврстина.,Широко се користи за понесе обработка, инсталиран во машина за дупчење, мелење машина, итн.Издржливи :Остри cutting-edge, високо сечење способност, висока точност, подолг сервисен живот,На reamer е со повеќе машина заби.Спецификации : Сечење Кол : 19/64"(7.Им овозможува на чипови да се соберат во флејта при сечење, добро прилагодени за повеќето апликации во плитки места.Широка примена:Погоден за нерѓосувачки челик, јаглероден челик, од леано железо, умре челик, од легиран челик, пластика, дрво, бакар,алатка челик и обоени материјали.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа